Rehberlik Hizmetlerimiz

Rehber misafirlerinizin tatilini en iyi şekilde geçirmelerini sağlayan, onlar ile iletişim halinde olan  bölgedeki en önemli temsilcinizdir. Başta Antalya, Bodrum, Fethiye, Marmaris, Kuşadası, Didim, İzmir, İstanbul, Kapadokya, Bursa, Trabzon olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde  otel rehberliği ve gezi & tur rehberliği hizmeti sağlamaktayız.

Otel Rehberliği

Bölgelerdeki operasyonel faaliyetlerinizde misafirlerinize konaklama tarihleri süresince tüm taleplerine ve oluşabilecek problemlerde 7/24 destek sağlıyoruz. Birçok ülke dilinde presentable kişilikli rehber kadromuz misafirlerinizin mutlu bir tatil geçirmeleri için hizmet sağlamaktadırlar.

Gezi & Tur Rehberliği

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığınca lisanslı, her yönüyle donanımlı, rehberlik yaptığı dili çok iyi konuşmanın yanı sıra, vücut dilini de çok iyi kullanabilen, çok iyi bir diksiyona sahip ve bu gibi özelliklerin yanı sıra sabırlı, özgüvenli, eşit, yapıcı ve de liderlik ettiği grup üzerinde otorite sağlayabilme gibi özelliklere de sahip rehberlerimiz ile günübirlik ve konaklamalı gezi & turlarınızda misafirlerinize en iyi hizmeti sağlamaktayız.